Left decor

БФ «Я не один» - сучасний динамічний фонд, який об’єднує професіоналів та створює умови для доступної високотехнологічної медичної допомоги дітям України.

Завдяки колосальній праці та небайдужим людям, які постійно долучаються до нас, команді БФ «Я не один» вдалось об’єднати медиків-професіоналів з різних медичних галузей, щоб безкоштовно робити хворим дітям складні операції в Україні.

Реалізовуючи такі проекти, вдається отримувати подвійний результат – створювати умови для доступної та високотехнологічної медичної допомоги дітям в Україні та надавати можливість сім’ям,котрі не можуть дозволити лікування своєї дитини за кордоном, отримувати якісне лікування в Україні від провідних медичних спеціалістів.

Маленьки  кроки дозволяють досягати великих результатів.

Наша мета: медицина світового рівня – українським дітям.

Для батьків ,які дбають про здоров'я своїх дітей, благодійний фонд «Я не один» спільно з кафедрою педіатрії №1 Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького при підтримці в реалізації Львівської міської ради оголошує про старт соціально-медичного проекту «Здорові діти».

«Здорові діти» - унікальний соціально-медичний проект, аналогів якому немає в усій Західній Україні.

Мета проекту «Здорові діти» - дослідити здоров'я дітей шкільного віку у місті Львові, виявити групи ризиків, запропонувати рекомендації щодо лікування і профілактики захворювань та визначити епідеміологічну карту міста. Організатори пригнуть допомогти у лікуванні тим, хто потребує медичної допомоги і зберегти здоров'я тієї малечі, яка переступає поріг школи цілком здоровою. А в майбутньому – створити великий медичний портал, де буде міститися уся найважливіша інформація для батьків школярів.

Найкращі медичні фахівці розробили анкету, яка складатиметься з сотні запитань, відповіді на які і допоможуть в реалізації «Здоров'я школяра».

Проект реалізовуватиметься у чотири етапи:

  1.  Діти в усіх школах Львова отримають анкети і разом з батьками вдома відповідатимуть на питання.
  2. Збір і опрацювання відповідей на запитання здійснюватимуть фахівці кафедри педіатрії Львівського національного медичного університету. Отримані дані  вноситимуться у спеціальну базу даних, що дозволить розподілити дітей за групами ризиків і схильністю до тих чи інших хвороб. Приміром школярі, які мають серцево-судинну патологію вноситимуться в одну групу, а учні,  які мають клопіт зі шлунком – в іншу.
  3. Для кожного учасника проекту буде створено особистий віртуальний кабінет, на який надійдуть результати дослідження та профілактичні рекомендації.

 Найважливіший етап проекту - це клінічна діагностика та вироблення рекомендацій для батьків, діти яких потрапили у групи ризику. До кожної родини, яка стала учасником проекту, вийдуть на зв’язок працівники благодійного фонду «Я не один»  і  запропонують пройти консультацію у фахівців кафедри педіатрії. За потреби, лікар скерує дитину  до відповідного фахівця у поліклініці чи лікарні на обстеження згідно з наданими рекомендаціями. Пам’ятайте! Уся отримана нами інформація становитиме медичну таємницю та буде у відкритому доступі виключно для Вас у спеціально створеному особистому кабінеті кожного учасника дослідження.

Ваша увага та небайдужість допоможуть малечі бути здоровою!

Ми  впевнені, що Львів має шанс стати прикладом для усієї України. Адже результати проекту стануть базою для формування епідеміологічної мапи міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Right decor